ГО „Ла Страда -Україна” – одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей

Дата: 08.11.2017 16:41

ГО „Ла Страда -Україна” – одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження тендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

ГО „Ла Страда-Україна” має 20 – річний досвід організації роботи Національних „гарячих” ліній. Досить часто, саме „гарячі” лінії є одним із першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги інформаційної, психологічної та правової.

На базі ГО „Ла Страда Україна” функціонує дві „гарячі” лінії:

1. Національна дитяча „гаряча” лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.
  2. Національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 ( зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 386 (з мобільних) діє до 24.11.2017р. Лінія працює цілодобово.

Інформуємо, що з 25 листопада 2017 року Національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123. Даний номер є безкоштовним з мобільних телефонів.