3 - 4 листопада 2017 року комунальний позашкільний навчальний заклад «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради зустрічав радо учасників 12 обласної виставки-конкурсу «Паперовий світ».

На захід прибуло 139 учасників із 17 районів, 13 об’єднаних територіальних громад та 5 міст області.

Цього дня в Центрі зібрались діти, об’єднані одним спільним предметом – папером. Звичайний, кольоровий, гофрований, оксамитовий, пакувальний та інші види паперової продукції стали в нагоді учасникам заходу для створення мистецьких витворів. Витинанка філігранним візерунком захоплювала дітей своєю таємничістю та багатосюжетністю. Оригінальні, виготовлені власноруч, вітальні листівки просилися до відвідувачів з добрими побажаннями.  Дивні, інтригуючі перетворення звичайного квадратику паперу запропонували на конкурс юні оригамісти. А ще – із виставкових столів усміхалися казкові герої й авторські іграшки, зачаровували погляд квіти та настінні панно. Їх виготовили в різних техніках аплікації, паперової пластики та пап’є-маше.

Урочисте відкриття відбулося у святково прикрашеній залі, де для всіх присутніх було підготовлено презентаційні тематичні матеріали, пісенні і хореографічні вітання.Учасників заходу привітав директор КПНЗ «Обласний центр НТТУМ» Юрій Коцюба та заступник директора Житомирського обласного центру народної творчості Галина Шубіна. Діти висловили думки з приводу «Паперового світу»:  «Кінця фантазії немає. Кожного року їдемо на конкурс із відчуттям радісного хвилювання. Ці творчі роботи дозволяють нам відірватися від повсякденних проблем і відлетіти разом із квадратиком паперу в руках у чарівну країну Творчості».Журі конкурсу відзначили високу майстерність виконання творчих робіт, змістовний захист та креативність виконання практичних завдань.

Вихованці ЦДЮТ «МРІЯ» мали можливість теж приставити свої творчі роботи. В номінації «Паперопластика» учениця 8 класу Брусилівської ЗОШ №1, вихованка ЦДЮТ «МРІЯ», Герасимчук Аліна представила свою роботу «Чарівні квіти». В номінації «Вітальні листівки» учениця 6-А класу Брусилівської ЗОШ №1, вихованка ЦДЮТ «МРІЯ», Ігнатенко Ірина представила свою роботу «Вітальна листівка».

Робота Герасимчук Аліни

Робота Ігнатенко Ірини