Фото без опису  Рішенням восьмої сесії сьомого скликання Брусилівської селищної ради від 14.07.2017 року №203 затверджено Статут громади, відповідно до якого 27 липня визначено як свято – День громади. Щиро вітаю жителів територіальної громади селищної ради зі святом! Життя в новоствореній громаді, її економічний, культурний та соціальний розвиток залежать не лише від роботи депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, а й від активності та небайдужості кожного жителя громади. Тільки в єдності, порозумінні, консолідації зусиль ми зможемо вирішувати проблеми, які ставить життя, успішно проводити реформи. Щиро бажаю всім миру, здоров’я, радості, достатку та віри в завтрашній день громади!

З повагою селищний голова В.В.Габенець