Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 31.07.2017 14:26

30 липня проголошено у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В цей день хотілося б підвищити рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми, привернути увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків, дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Саме тому, до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради спільно з відділом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради проведено заходи спрямовані на привернення уваги державних інституцій та населення до проблеми торгівлі людьми. В рамках заходу спеціалістами розповсюджено друковану продукцію відповідної тематики, популяризовано номер Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми, розповсюджено повітряні кульки на знак підтримки зменшення явища торгівлі людьми.

Л.І.Мельник, начальник служби у                                                                                                                                                               справах дітей, сім'ї та молоді селищної ради