Візьміть дитину у родину

Дата: 17.05.2018 16:20

Це не єдине гасло над яким сьогодні працює відділ центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Але це не просто гасло – це крик душі кожної сироти та дитини, яка позбавлена батьківського піклування і які ще знаходяться в інтернатній установі та не  мають іншої сім’ї. Так, на превеликий  жаль, їх життя проходить в інтернатних закладах. У своїх мріях про щасливу родину вони щодня чекають,  що з’являться дорослі,  які подарують їм  батьківську та материнську любов, радість сімейного життя, будуть проводити разом з ними   свій вільний час. Але найбільше бажання дитини, щоб він чи вона мала змогу називати батьків мамою і татом.

Цю істину знає кожен, але  мало хто наважується подарувати сироті щастя зростати в родині. Звертаємось до всіх небайдужих до долі дітей скористатись однією з п’яти, що існують в Україні,  форм сімейного влаштування. Це-дитячі будинки сімейного типу, сім’ї опікунів та піклувальників, усиновителі, прийомні сім’ї та  патронат над дитиною.

На території  Брусилівської селищної ради  функціонує один будинок сімейного типу, в якому проживають та виховуються 10 дітей,  шість прийомних сімей, де виховується 17 дітей та 30 сімей опікунів, в яких  під опікою перебуває 38 дітей.  Дорослі зігрівають дитячі душі своїм теплом, ласкою та любов’ю, виховують справжніми громадянами України, дарують надію на майбутнє.

Якщо у Вашому серці є любов до дітей і Ви бажаєте, щоб Ваш дім наповнився дитячим сміхом та щебетом, візьміть до себе у родину на виховання та спільне проживання дитину – сироту або дитину, яка позбавлена батьківського піклування. Якщо Ви не знаєте з чого почати, звертайтесь до відділу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  КУ  «Центр соціальних служб Брусилівської селищної ради» за адресою: смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона, 16,  або за тел. 3-04-16. Фахівці центру більш детальніше розкажуть Вам про сімейні  форми влаштування дітей.

КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради