До відома учасників АТО

Дата: 17.05.2018 16:18

Відповідно до бюджетної програми  «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції»  на 2018 рік для Брусилівського району виділено кошти з державного бюджету на проведення психологічної реабілітації трьом учасникам антитерористичної операції.

Прохання до учасників антитерористичної операції визначитися з періодом проходження психологічної реабілітації та звернутися до управління праці та соціального захисту населення для укладання угоди на закупівлю послуг психологічної реабілітації за адресою: вул.Лермонтова,9, тел. 3-08-00.