Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Брусилівської селищної ради "Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2019 рік"

Дата: 18.05.2018 15:51

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Брусилівської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2019 рік» в мережі Інтернет за адресою: brusylivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» з аналізом  його регуляторного впливу.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення місцевих податків і зборів на території Брусилівської селищної ради відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до селищного бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються управлінням фінансів Брусилівської селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення (з 18 травня по 17 червня) проекту рішення за поштовою адресою:вул. Короленка, 17а, смт.Брусилів та електронною адресою: br-fin-otg@ukr.net

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).