До уваги приватних підприємців Брусилова та Брусилівського району, що мають досвід роботи не менше одного року!

Дата: 07.05.2018 17:03

Фонд громади Житомира у співпраці із Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW) пропонує прийняти участь у програмі із розвитку мікропідприємництва ВПО та місцевого населення, які проживають у Житомирі та Житомирській області.

Програма передбачає видачу грантів на придбання обладнання до 2500 євро. В зв’язку з цим  з 17 по 18 травня 2018 року з 10:00 до 17:00 в приміщенні Житомирського обласного центру зайнятості за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 83 відбудеться  тренінг для фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, що мають досвід роботи не менше одного року.

За більш детальною інформацією щодо участі у програмі звертатись до Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості за телефоном 31- 3-60.

Слесарчук  Н. І., провідний фахівець з питань зайнятості

.