День Перемоги- величне свято весни…

Дата: 09.05.2018 13:08

9 Травня в Брусилові пройшов традиційний святковий мітинг до Дня Перемоги. Ветеранів Другої світової  війни, учасників війни  та учасників  бойових дій, солдатських вдів, дітей війни  та всіх присутніх з величним святом весни привітали голова  Брусилівської  селищної ради Габенець В.В., перший заступник  голови Брусилівської райдержадміністрації Ненюк О.О., голова Брусилівської районної ради Рафальська Н.А., голова районної організації ветеранів війни і праці Гаєвський  М.І., голова районної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів Кучеренко В.В. та  голова громадської  організації «Атошник Брусилівщини» Ненюк А.А..

Свої вітання і пісні  всім  учасникам святкового мітингу подарували учні Брусилівської загальноосвітньої школи №1 та Брусилівської  гімназії імені Г.Готовчиця і народний ансамбль «Чарівниця» селищного Будинку культури. Поминальну панахиду провів настоятель Свято-Воскресенської церкви Української православної церкви Київського патріархату  Олег Романина. Дорогою ціною заплатив український народ за  участь у найстрашнішій за всю світову історію війні  1939-1945 років. В лихоліття війни було втягнуто 67 держав, 80% населення земної кулі. Друга світова війна тривала довгих 6 років. Вона пронеслася величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопила простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60-ти млн. осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто пропав безвісти. Серед них-  8 млн. українців… Не щезне в пам'яті людській, не піде  в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого   народу- його битва і його перемога над фашистами… Вічний вогонь палає, дзвонить у далі століть, вічний вогонь закликає: «Щастя живих бережіть!!!».

Г.Андреєва, методист СБК.