24 квітня був проведений конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли»

Дата: 25.04.2018 13:17

В рамках заходів до 32-х роковин Чорнобильської трагедії з ініціативи відділу культури, туризму та діяльності ЗМІ Брусилівської селищної ради, селищного Будинку культури та Брусилівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль» 24 квітня був проведений конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли». Головною метою конкурсу є об’єднання талановитих  дітей, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, школярів  загальноосвітніх навчальних закладів Брусилівщини, пошук, розкриття та підтримка їх творчих здібностей.

В рамках конкурсу проводився конкурс читців «Зірка полину» і конкурс малюнків «Чорнобильська палітра», до участі в яких запрошувалися школярі різних вікових категорій. Журі конкурсу «Зірка полину», до складу якого ввійшли Філоненко Л.М., Невмержицька Г.М. і Федишина К.В., і журі конкурсу «Чорнобильська палітра» у складі Кузьменка В.Й., Курдиш С.І та Івасенко Т.В., після обговорення виступів школярів і перегляду робіт визначили переможців по категоріях- 2-4 класи, 5-8 класи і 9-11 класи: 3-є місце присуджено Терещуку Сергію (ЗОШ №1), Бабич Оксані (Приворотська ЗОШ), Безпрозванній Діані (ЗОШ №1), Шоломницькій Наталії і Приходько Галині (Осівецький НВК), Третяк Ірині (гімназія), 2-е місце зайняли Абрієва Руслана (Водотиївський НВК), Петрівський Єгор (ЗОШ №1), Глухоман Діана і Корбут Ауріка (Ставищенська ЗОШ), Панкова Віта, Журбенко Марія і Рибак Катерина (Приворотська ЗОШ), а 1-е місце присуджено Жердєвій Ірині (гімназія), Григорчуку Андрію і Миколайчук Іванні (ЗОШ №1), Бобровник Анні (Соловіївська ЗОШ) і Рибак Катерині (Приворотська ЗОШ). Переможці були нагороджені грамотами, які їм вручили голови журі, а солодощі від народного депутата Павла Дзюблика всім учасникам вручила його представник в нашому районі Наталія Осадчук. Щиро дякуємо всім учасникам і вчителям та батькам за підготовку і участь в конкурсах. Всім бажаємо гарного настрою і міцного здоров’я, успіхів та нових перемог!!!

Г.Андреєва, голова районної організації «Союз Чорнобиль»