Запрошуємо Вас прийняти участь у І Регіональному форумі «Житомирщина – територія можливостей», який відбудеться 16 травня 2018 року. На Форумі буде презентовано досягнення Житомирської області у виробничій, інвестиційній, технологічній, туристично-рекреаційній, культурній, безпековій сферах, а також у процесі відкритого публічного діалогу в рамках тематичних панельних дискусій проведено обговорення проблем та перспектив розвитку Житомирщини для формування стратегії, механізмів та інструментів розвитку регіону.

   Форум проводиться під патронатом Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, Житомирської міської ради, Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування (розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації № 13 від 16.01.2018 р. «Про створення організаційного комітету з підготовки та проведення І Регіонального форуму», № 47 від 06.02.2018 р. «Про внесення змін до складу організаційного комітету з підготовки та проведення І Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей»).

  Просимо сприяти поінформованості громадськості, підприємств, установ, організацій та закладів про проведення Форуму та можливість взяти участь у ньому, забезпечити висвітлення заходів Форуму у місцевих засобах масової інформації, розмістити інформаційний банер на офіційному сайті.

Детальна інформація про Форум за посиланням: http://forum.znau.edu.ua.

Фото без опису

 

Оргкомітет Форуму