Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання приватного сектору

Дата: 23.04.2018 10:16

З метою покращення ситуації з пожежами в населених пунктах, у яких зросла кількість пожеж,  активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування людей від різного роду надзвичайних ситуацій, подій, навчання населення правилам безпечної поведінки 19 квітня 2018 року співробітники Брусилівського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області спільно з працівниками служби у справах дітей, сім`ї та молоді селищної ради здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання смт. Брусилів шляхом обходу житлових будинків.

Під час проведення відпрацювання проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо заходів та правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, та заходи по  попередженню пожеж, справності опалення та користування електронагрівальними приладами, розповсюджено листівки, експрес - інформації.

Відвідано 6 житлових будинки з мешканцями осель проведено 26 інструктажі.

Саме завдяки таким профілактичним заходам, власники житлових будинків зможуть вчасно усунути виявлені недоліки та не допустити лиха.

ПАМ’ЯТАЙТЕ,  що тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від вогню.