Повідомлення про випадок африканської чуми свиней

Дата: 23.04.2018 09:57

Без-названия-15    Брусилівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що  15.04.2018 року зареєстровано загибель 3-х голів свиней в підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії № 70.

Експертним висновком Випробувального центру державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (№ 003708 п. м./18 від 17.04.2018 р.) підтверджено ДНК вірусу АЧС.

Всього в господарстві утримувалось 67 голів свиней.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області проводяться заходи по ліквідації захворювання відповідно вимог Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017  № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України від 29.03.2017 за № 432/30300.