Фото без опису      Для підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці державна служба зайнятості пропонує зареєстрованим безробітним професійне навчання у власній мережі сучасних навчальних закладів – Центрах професійно – технічної освіти, які мають потужну навчально – виробничу базу європейського рівня. Мережа центрів професійно – технічної освіти розташована по всій Україні:  Дніпропетровський ЦПТО, Донецький ЦПТО,  Луганський ЦПТО, Львівський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Рівненський ЦПТО, Сумський ЦПТО, Харківський ЦПТО,  Івано-Франківський ЦПТО, Херсонський ЦПТО, Полтавський ЦПТО.,

Метою  діяльності ЦПТО державної служби зайнятості є забезпечення за короткий  термін якісної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних, працевлаштування за фахом та подальшого закріплення випускників центрів на робочих місцях підприємств, організацій, установ або започаткування ними власної справи.

У центрах професійно-технічної освіти здобувають професію й особи з інвалідністю, які мають статус безробітного та особи, які навчаються за кошти підприємств, установ та організацій або за власні.

Навчання здійснюється за широким спектром робітничих професій, з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіонів. Серед них: професії деревообробної, металообробної та будівельної галузей, сфери побутового обслуговування та торгівлі, сільського господарства, автомобільного транспорту, туризму, готельного господарства та ресторанної справи, які є перспективними на ринку праці. Чимало уваги приділяється й відродженню професій народних промислів (коваль ручного кування, бондар, бляхар, виробник художніх виробів з лози, вишивальник та ін.).

Матеріально-технічна база центрів постійно вдосконалюється та поповнюється, що дає змогу слухачам вивчати та впроваджувати новітні технології виробництва.

Крім того, до послуг слухачів - бібліотеки з читальними залами, інформаційно-пошукові та інформаційно-консультаційні центри з доступом до мережі Інтернет, інтерактивні мультимедійні комплекси тощо. Активно використовуються технології дистанційного навчання.

Шановні брусилівчани! На сьогоднішній день ви маєте прекрасну можливість здобути професію чи пройти підвищення кваліфікації за наявною професією у будь – якому з центрів професійно – технічної освіти державної служби зайнятості.

Порівняно із навчанням у інших освітніх закладах навчання у ЦПТО має такі переваги:

• прийом слухачів на навчання без вступних іспитів, незалежно від рівня освіти та віку;
  • стислі терміни  навчання (тривалість навчання складає від 1 до 9 місяців);
  • комфортна атмосфера для людей різного віку;
  • фінансова підтримка слухачів під час навчання - компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами;
  • слухачам із віддалених районів та інших регіонів України надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу;
  • можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, фестивалях, конкурсах професійної майстерності;
  • залучення до викладання професіоналів, що мають як педагогічний, так і значний практичний досвід роботи за професіями, які викладають;
  • використання у навчальному процесі новітніх технологій (спеціалізованих програмних засобів навчального призначення, відео-уроків, інтерактивних технологій),

максимальне врахування вимог роботодавців – узгодження навчальних програм із представниками провідних підприємств регіону у відповідних галузях.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 31-0-05.

Слесарчук Н.І., Провідний фахівець з питань зайнятості