Краєзнавча гра «Огієнко – квест»

Дата: 03.04.2018 17:20

Громадська організація «Рідний Дім Брусилівщина» запрошує всіх, хто небайдужий до історії рідного краю, до участі в краєзнавчій грі «Огієнко – квест», яка відбудеться 19 квітня 2018 року в смт. Брусилів.

Правила гри

1. У грі можуть брати участь всі бажаючі.
  2. Для участі в грі учасникам необхідно мати смартфон, на якому встановлено додаток для зчитування QR – кодів і підключення до Інтернету.

3. За умовами гри, учасникам необхідно буде знайти певну кількість контрольних пунктів, на яких їх чекатимуть питання, пов’язані з життям і діяльністю видатного громадського і релігійного діяча І. І. Огієнка. Питання будуть відтворенні у формі QR – коду. Знайшов QR – код, учасник повинен відсканувати його за допомогою відповідного додатка.

4. Зібравши всі відповіді на запитання, учасник має заповнити надану йому форму для відповідей і надіслати її до 24 години 19 квітня 2018 року.

5. Додаткові умови гри буде оголошено модераторами перед її початком.

6. Переможцем у грі вважатиметься учасник, що першим надіслав вірні відповіді.

Початок гри: модератори квесту чекають вас 19 квітня 2018 року о 15:50 за адресою :

смт. Брусилів, вулиця Небесної Сотні 2 ( біля адмінбудинку райдержадміністрації ).

Переможець гри отримає приз – сучасний гаджет (смартфон) .