За підтримки управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації, Малинської міської ради, відділу культури виконкому Малинської міської ради, Малинської школи мистецтв 21 березня 2018 року у Малині відбувся VIII обласний конкурс юних бандуристів імені Івана Кривенчука, який проводиться раз на два роки у березні.

Засновниками та організаторами Конкурсу є управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації, Малинська міська школа мистецтв.

Метою Конкурсу є:
-вшанування пам'яті відомого українського педагога, музиканта, заслуженого працівника культури України Івана Кривенчука;
-подальший розвиток національної школи гри на бандурі;
-виховання у молоді естетичних смаків засобами музичного мистецтва;
-підвищення рівня розвитку початкової музичної освіти.

У конкурсі взяли участь учні шкіл естетичного виховання області: м. Житомир, смт. Черняхів,

смт. Брусилів, м. Радомишль, м. Малин, м. Коростишів, смт. Олевськ .

Учениця 4 класу Брусилівської дитячої  музичної школи Оратівська Анастасія (клас викладача Сачок Ж.В. концертмейстер Знайда А.А.) посіла  3 місце.

Вітаємо  переможницю !!!

Івасенко Л.В., директор Брусилівської дитячої музичної школи