Брусилівський район, Житомирська область

Вітаємо преможницю!

За підтримки управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації, Малинської міської ради, відділу культури виконкому Малинської міської ради, Малинської школи мистецтв 21 березня 2018 року у Малині відбувся VIII обласний конкурс юних бандуристів імені Івана Кривенчука, який проводиться раз на два роки у березні.

Засновниками та організаторами Конкурсу є управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації, Малинська міська школа мистецтв.

Метою Конкурсу є:
-вшанування пам'яті відомого українського педагога, музиканта, заслуженого працівника культури України Івана Кривенчука;
-подальший розвиток національної школи гри на бандурі;
-виховання у молоді естетичних смаків засобами музичного мистецтва;
-підвищення рівня розвитку початкової музичної освіти.

У конкурсі взяли участь учні шкіл естетичного виховання області: м. Житомир, смт. Черняхів,

смт. Брусилів, м. Радомишль, м. Малин, м. Коростишів, смт. Олевськ .

Учениця 4 класу Брусилівської дитячої  музичної школи Оратівська Анастасія (клас викладача Сачок Ж.В. концертмейстер Знайда А.А.) посіла  3 місце.

Вітаємо  переможницю !!!

Івасенко Л.В., директор Брусилівської дитячої музичної школи