Формується туристичний актив Житомирщини

Дата: 14.08.2017 15:55

11-12 серпня в Житомирі в Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар-тренінг «Туристичний актив Житомирщини». У роботі зібрання взяла участь начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Філоненко Л.М.. Головним завданням семінару було створити в області туристичний актив, навчити створювати якісні туристичні продукти, привабливі для гостей нашого краю. Семінар проводили досвідчені тренери: Голова Асоціації Гостинності України, радник віце-прем’єр-міністра України, екс-міністр курортів і туризму Криму Лієв О.С. та бізнес- тренер, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології НПУ імені М.П.Драгоманова Гаркавенко З.О.

Головним завданням для Брусилова є популяризація історичного музею імені Івана Огієнка та інших об’єктів, пов’язаних з життям і творчістю Івана Огієнка,  «Володимирської садиби» з Привороття, яка представляє зелений туризм, та інших місць нашого краю цікавих для туристів.

Л.В.Кіщенко,

головний спеціаліст відділу