Фото без опису     10 cерпня 2017 року відбулися перші засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посаду директора Брусилівського селищного Будинку культури та директора Брусилівської бібліотеки імені Г.М.Ткаченка. На зібраннях головою комісій було обрано заступника Брусилівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Шкуратівського В. В.  

  Члени комісій також розглянули пакети документів, подані кандидатами на посади керівників вищеназваних закладів культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам. Комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора Брусилівського селищного Будинку культури вирішила, що кандидатура Федишиної К.В., яка подала документи для участі конкурсі,  відповідає вимогам. Комісія з проведення конкурсу на посаду директора Брусилівської центральної бібліотеки імені Г.М.Ткаченка, переглянувши документи претендентів, прийняла рішення про те, що кваліфікаційним вимогам відповідають наступні кандидати: Королюк Т.Г., Комарова Л.А., Макаренко О.М. та Мельниченко Т.І. Також комісія вирішила, що кандидатура Онопрієнко Г.М. не відповідає кваліфікаційним вимогам, оскільки в пункті 1.4.7. Порядку  призначення  та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій комунальної власності  Брусилівської селищної ради зазначено, що не можуть бути керівниками або займати керівні посади підприємств, установ, закладів, організацій, що перебувають у комунальній власності селищної ради, особи, які досягли 65-річного віку.

Наступне засідання конкурсних комісій відбудуться 17 серпня 2017 року.  На них буде проведено співбесіди з кандидатами, під час яких заслуховуватимуться публічні презентації проектів програм закладів культури на один і п’ять років.

                                                                                                  

                                                                                                   Кіщенко Л.В.,

                                                                                                   головний спеціаліст  відділу

                                                                                                   культури, туризму та ЗМІ,

                                                                                                   секретар комісій