На виконання Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.03.2017Фото без опису № 81 «Про оздоровлення і відпочинок дітей у 2017 році» Комунальною установою «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Брусилівської селищної ради» та за участю Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради було проведено заходи в дитячих пришкільних таборах Брусилівської ЗОШ №1 та Брусилівської гімназії ім. Г.О. Готовчиця.

Під час проведення даних заходів спеціалісти в своїй роботі з дітьми використовували різні форми та методи роботи відповідно до віку, а саме ігри, конкурси, спілкувалися з метою  профілактики негативних явищ, формування здорового способу життя, захисту прав дитини, запобігання насильству, жорстокому поводженню, насильству, торгівлі людьми.

В.М. Невмержицька, в.о.директора