Проведення оцінки потреб усіх внутрішньо переміщених дітей

Дата: 26.06.2017 15:50

Відповідно до листа Мінсоцполітики від 11.05.2017 № 9765/0/2-17/37  Комунальною установою «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Брусилівської селищної ради»  за участю Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради та Служби у справах дітей райдержадміністрації розпочато роботу щодо проведення оцінки потреб усіх внутрішньо переміщених дітей, з метою виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та/або мають право на отримання статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройного конфлікту.

Про  результати проведеної роботи з даною категорією щомісячно до 01 числа буде надаватися до ОЦСССДМ інформація (з наростаючим підсумком) щодо кількості виявлених за результатами оцінки потреб дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В.М.Невмержицька, в.о.директора