Акція «Тепла домівка зігріта турботою»

Дата: 12.01.2018 14:57

На виконання наказу обласного центру СССДМ  від 14.11.2017 року. № 73  «Про проведення акції центрами СССДМ області «Тепла домівка зігріта турботою» з 01.12.2017 по 01.03.2018,  відділом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради організовано проведення профілактичної акції на території Брусилівської селищної ради.

Профілактична акція «Тепла домівка зігріта турботою» розпочата вчора на території сіл Дивин, Соловіївка, Морозівка. Вона спрямована на своєчасне виявлення найуразливіших категорій населення, у тому числі сімей з дітьми, особливо сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надання їм своєчасної соціальної підтримки у зимовий період з метою недопущення нещасних випадків, бездоглядності, порушення безпеки життєдільності.