Мрії збуваються …

Дата: 11.01.2018 17:16

11 січня у селі Осівці, що входить у нашу громаду, відбулася важлива подія, адже діти-сироти Скаржевська Ольга Русланівна та Андросович Сніжана Адамівна отримали у власність будинок. За рішенням виконкому селищної ради це житло тепер належить дівчаткам. Щасливі новосели отримали ключі з рук голови селищної ради Габенця В.В. і не приховували радісних емоцій, адже тепер і у них є своє затишне гніздечко: є куди повертатися, є де господарювати та мріяти.

Вітальне слово виголосив голова селищної ради Володимир Васильович Габенець і запевнив, що тепер для дівчаток почнеться новий шлях у їхньому житті. " Це великий старт для формування щасливого майбутнього", – наголосив голова. Він пообіцяв, що подарує новоселам новий холодильник  та надасть допомогу у вирішенні побутових питань.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,

сім'ї та молоді селищної ради