Фото без опису     Кожна громада в умовах децентралізації організовує надання соціальних послуг, виходячи із фактичних запитів: що потрібно населенню. Окремі соціальні групи,  як ось, учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, кількість яких зросла в порівнянні з 2014 роком, особи та сім’ї з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, особи з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, потребують особливої уваги та соціальної підтримки, екстренного втручання та своєчасної допомоги.     

      Брусилівська селищна рада шляхом виявлення потреб осіб та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, та з метою надання якісних соціальних послуг, соціальної підтримки усіх, хто цього потребує, ще минулого року провела реорганізацію двох соціальних  установ, об’єднавши їх в одну- Комунальну установу «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Та сьогодення вимагає подальших кардинальних змін, пошуку нових інноваційних підходів до  надання соціальних послуг, моделі ефективного соціального захисту населення. І такий шлях уже є.

         Днями за участю заступника селищного голови Шкуратівського В.В. відбулась робоча нарада колективу КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Для того, щоб модель соціальної підтримки населення була ефективною, щоб у кожному старостаті був соціальний робітник, фахівець із соціальної роботи та працівник з надання соціально-медичних послуг, щоб кожен, хто потребує соціальних послуг, відповідально ставився до свого життя, життя своїх дітей, щоб соціальні послуги були максимально наближені до всіх соціальних груп, потрібні кваліфіковані фахівці. Керівництво селищної ради прийняло рішення на базі Брусилівського відділення Відкритого Міжнародного університету розвитку людини «Україна» за кошти ради навчати працівників установи  для отримання ними вищої освіти за спеціальністю «Соціальна робота». Детально про умови зарахування та терміни навчання розповів на нараді  завідувач інформаційно-консультативним центром ВМУ розвитку людини «Україна», доцент кафедри соціальної роботи,  кандидат педагогічних наук Кузьменко  В.Й.

         Отож,  у працівників соціальної служби є унікальний шанс здобути вищу кваліфіковану освіту та всі набуті знання спрямувати на користь громади, щоб її жителі  вчасно, надійно та в межах державних стандартів отримали всі необхідні соціальні послуги  у своєму населеному пункті. При допомозі фахівців соціальної служби населення відчує неабияку підтримку при вирішенні своїх питань, проблем.

 

 

 

                                  В.В.Мазуренко, директор центру соціальних послуг