Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у дошкільному навчальному закладі «Віночок» смт.Брусилів. 29  та 30 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році – 54. Зусиллями педагогічного колективу було організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку.

Випускники, які урочисто ввійшли до яскраво прикрашеної, святкової зали, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, а хлопчики, як справжні кавалери, - у краватках. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свою майстерність у виконанні пісень, віршів, танців. Вони пообіцяли ніколи не забувати свій садочок.   

З вітальним словом до  маленьких випускників звернулася завідувач дитсадка Кириченко Н.А., яка побажала діткам щасливої дороги у самостійне майбутнє, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Надія Анатоліївна вручила  кожному випускнику дипломи  про закінчення дитсадка та медалі.

 А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами    на очах. Ці сльози були на очах у Сіренко Л.І,  Макаренко О.С., Осадченко Л.М. та Терещук О.С., бо саме їх малята вирушали у великий світ.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників , їх батьків та  в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусіллям маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання.  

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи.Тож успіхів вам, любі діти, а батькам бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості!

 

                                                                                                       Н.М.Макаревич, методист МК  Брусилівської селищної ради