16 червня відбулася виїзна планова нарада відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради спільно з керівниками  закладів освіти, методичним кабінетом та райкомом профспілки працівників освіти в с. Буки Сквирського району Київської області.

Під час наради було обговорено наступні питання:

1.Про формування робочих навчальних планів на 2017-2018 навчальний рік та виконання навчальних планів і програм у загальноосвітніх навчальних закладах ОТГ.

2. Про підсумки атестації педпрацівників в 2016-2017 навчальному році.

3. Про підсумки участі педпрацівників у виставці «Сучасна освіта Брусилівщини – 2017» та «Сучасна освіта Житомирщини – 2017.

4. Обговорення  угоди  між відділом освіти та спорту Брусилівської селищної ради та комітетом Брусилівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки на 2017 - 2022 роки.