Всім відомо, що в Україні триває створення сучасного професійного війська. Тому активно проводиться кампанія щодо орієнтації громадян на службу за контрактом у Збройних Силах України.

В рамках співпраці між службою зайнятості та військовими комісаріатами за сприяння районної влади  в Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ проведено семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України.

В заході взяли участь представники Коростишівського ОМВК, 26 Бердичівської артилерійської бригади, Брусилівської РДА.

Прозвучали пропозиції  вакантних посад  від військових частни м. Бердичева, Новоград-Волинського, Біла Церква тощо.

Учасникам семінару надано інформацію про умови прийому на службу, оплату праці та соціальний пакет, роздані інформаційні матеріали, надані контакти для тих, хто готовий та здатний стати на захист своєї держави.

За детальною інформацією звертатись за адресою:

смт. Брусилів вул. Калініна, 14 (РАПО),

тел. (096)711-04-11