Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада
Брусилівський район, Житомирська область

Виставка– конкурс «Подарунок воїну»

      05 грудня 2017 року, напередодні Дня Збройних сил України, працівники ЦДЮТ «Мрія» разом зі своїми вихованцями відвідали КПНЗ «Обласний центр НТТУМ». Огородник Людмила Анатоліївна та Сливка Софія брали участь у виставці – конкурсі «Подарунок воїну» на якому вони представляли оберіг у вигляді українського вінка з лялькою мотанкою. Призерка  виставки-конкурсу  «Подарунок воїну» Сливка Софія яка заняла І місце в номінації «Сувеніри для військовослужбовців до Дня  Збройних сил України» молодша вікова  категорія, за роботу «ОБЕРІГ»

Кириченко Аліна Миколаївна та Петрівська Вікторія на зібранні лідерів учнівського самоврядування готували солодкі сувеніри – подарунки у вигляді квіткових букетів, для воїнів.

     Виставка-конкурс та зібрання лідерів учнівського самоврядування є особливою і для дітей і для дорослих, адже всі конкурсні і практичні роботи вже 6 грудня ц.р. стануть подарунками для військовослужбовців.

     Доблесть і честь солдатів та офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії. Українські військовослужбовці зберегли і примножили її. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не гучні слова. Сьогодні лави української армії поповнюються патріотами, які в такий непростий для нашої країни час сміливо стоять на варті миру та свободи.

Україна зараз переживає складні часи, тривога поселилась у серці кожного українця. Відчуття гордості, пошани і тривоги переповнює нас за воїнів, мужніх, відважних, витривалих, які через складні випробування загартували свої серця і душі для захисту рідної землі.« повернутися до списку новин