Цьогорічні заходи до Дня молоді, за збігом обставин, відмічалися того ж дня, що й випускні вечори у загальноосвітніх школах нашої громади. Але родзинкою проведених заходів до Дня молоді по-Брусилівські став конкурс караоке за участю усіх бажаючих. Троє учасників, серед багатьох присутніх, змагались за звання найспівучішого народного артиста Брусилівщини.

За умовами конкурсу, переможця у півфінальній частині та фіналі обирали вболівальники. Приз переможця дістався жительці с.Осівці Поліщук Яні. Її суперник, Папуша Нікіта, теж отримав утішний подарунок.

Гарним продовженням святкування для місцевої молоді стала святкова дискотека.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради