Морозиво в обмін на цигарки

Дата: 26.06.2017 11:08

23 червня у центрі селища Брусилів пройшла акція «Молодь за здоровий спосіб життя», організована службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради.  В рамках акції, перехожим з цигарками в руках, працівники вищевказаних організацій безкоштовно пропонували порцію морозива в обмін на три цигарки.

У такий спосіб організатори заходу намагалися пропагувати здоровий спосіб життя, доводячи, що замість того, аби труїти свій організм нікотином, краще поласувати морозивом.

Нажаль, під час обміну з’ясувалося, що деякі жителі Брусилівщини, могли обміняти лише одну цигарку на стаканчик пломбіру, в черговий раз доводячи свою нікотинову залежність.  ,

Але по-справжньому, приємно згадувати ті моменти, коли молоді хлопці, без проблем віддавали пів пачки цигарок всього лиш за пару порцій морозива для своїх друзів.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради