Щороку, восени, активізується спортивне життя Брусилівщини. Вже стало хорошою традицією проводити серед закладів загальної середньої освіти нашої громади "Спортивні ігри школярів". Ця осінь не стала виключенням. Починаючи з вересня, спортсмени брали активну участь в усіх змаганнях . Зокрема, 27 жовтня в Брусилівській гімназії ім. Г.О. Готовчиця пройшли фінальні змагання серед юнаків та дівчат з волейболу в залік Спортивних ігор.

3 місце – Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

10 листопада  2017 року проводилися змагання з шахів серед школярів Брусилівської ОТГ.

1 місце зайняла команда Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

2 місце – команда КОНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О. Готовчиця»;

3 місце за командою Лазарівського НВК.

Серед дівчат чемпіоном стала учениця Лазарівського НВК Бутько Іванна, а от перемогу серед юнаків вибороли учні Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Червонюк Святослав (перша дошка) і Мартиненко Андрій (2-га дошка).

Також відбулися змагання з баскетболу серед школярів. Почесне 1 місце виборола команда Лазарівського НВК, 2 місце за командою КОНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О. Готовчиця», 3 місце завоювали учні Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.