Брусилівський район, Житомирська область

Спортивні ігри школярів

Щороку, восени, активізується спортивне життя Брусилівщини. Вже стало хорошою традицією проводити серед закладів загальної середньої освіти нашої громади "Спортивні ігри школярів". Ця осінь не стала виключенням. Починаючи з вересня, спортсмени брали активну участь в усіх змаганнях . Зокрема, 27 жовтня в Брусилівській гімназії ім. Г.О. Готовчиця пройшли фінальні змагання серед юнаків та дівчат з волейболу в залік Спортивних ігор.

Серед дівчат:

1місце - Лазарівський НВК

2 місце - Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ст.,

3 місце – Осівецький НВК.

Серед юнаків:

1 місце – Осівецький НВК;

2 місце – Лазарівський НВК;

3 місце – Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

10 листопада  2017 року проводилися змагання з шахів серед школярів Брусилівської ОТГ.

1 місце зайняла команда Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

2 місце – команда КОНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О. Готовчиця»;

3 місце за командою Лазарівського НВК.

Серед дівчат чемпіоном стала учениця Лазарівського НВК Бутько Іванна, а от перемогу серед юнаків вибороли учні Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Червонюк Святослав (перша дошка) і Мартиненко Андрій (2-га дошка).

Також відбулися змагання з баскетболу серед школярів. Почесне 1 місце виборола команда Лазарівського НВК, 2 місце за командою КОНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О. Готовчиця», 3 місце завоювали учні Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

.