«Здай  кров -  врятуй  життя  іншого,  а  можливо й  своє » - під  таким гаслом відбувся  забір  донорської  крові  в Брусилівському районі.

Результат  перевершив  очікування  організаторів.   Бажаючих    виявилося  значно  більше,  ніж  планувалося. Це  приємно  здивувало і  надзвичайно вразило, адже забір донорської  крові  не  проводився  у  Брусилові вже 5 років.

В приймальному відділенні  Брусилівської  ЦРЛ, де  розгорнувся   пункт забору крові , було дуже  людно. В  черзі  до кабінету лікаря,  що  проводив  попередній  огляд – люди різного  віку,  різних  професій,  різного  достатку, але усіх  їх об’єднувала одна  мета – допомогти  ближньому. Так,  7  грудня 2017 року, донорами,  хто вперше,  а  хто  вкотре,  стали 54  небайдужих  до  чужого  болю. Серед  них  і  медпрацівники  лікувальних  закладів Брусилівщини. Хто, як не вони  мали  стати  прикладом  для  інших. Надзвичайно  приємним було  те, що   охочих   поділитися  частинкою  себе було  дуже  багато  ( 80  чоловік).   Відчувалося, що  рівень  відповідальності  за  того, хто  опинився   в  біді,  серед нас, українців,  зростає.

Цікава  статистика заходу:   в 2012 році,  коли проводився  останній   забір  крові, донорами  стали – 35   наших земляків,  цього  разу – 54.  Найбільше  здано крові В(ІІІ)  групи, трохи  менше А(ІІ), близько четвертої  частини від усієї зданої – О (І), і тільки від 2 донорів  кров  АВ (ІV) групи.  Учасниками  цієї  доброчинної акції стали представники  майже всіх населених  пунктів  району,  найактивнішими  -  мешканці  с.Привороття,  смт.Брусилів, с.Осівці, с. Морозівка, с.Ставище.

Відділ охорони здоров’я Брусилівської селищної  ради, адміністрація   Брусилівської ЦРЛ,  Центр ПМСД,  щиро  дякують  усім   донорам і тим,   хто  виявив бажання ними  стати.

І.Красуленко, спеціаліст  ВОЗ

Брусилівської селищної  ради