Відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» , Брусилівською селищною радою проводиться робота щодо розгляду звернень громадян.

За 2017 рік до загального відділу надійшло  1569 звернення громадян.

В розрізі заяви надійшли по слідуючим групам питань:

• про надання матеріальної допомоги та з питань соціального захисту - 526  звернення;
  • з земельних питань щодо затвердження технічної документації, надання дозволу на виготовлення технічної документації, надання дозволу на виготовлення детального плану земельних ділянок – 798 звернень;
  • з питань праці та заробітної платні – 10;
  • з питань охорони здоров’я – 4;
  • з питань екології та природних ресурсів - 53   звернень, в т.ч. щодо зрізання небезпечних аварійних дерев;
  • з житлових питань - 45 звернень;
  • з питань комунального господарства та благоустрою – 42 звернення;
  • з питань сім’ї, дітей фізичної культур і сорту – 4;
  • з питань освіти – 6 звернень;
  • з питань діяльності релігій – 1;
  • колективних звернень – 34;

-з інших питань – 46 звернення.

З вищезазначеного, найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях є земельні питання,  питання соціального захисту населення нашої громади.

За результатами розгляду звернень громадян посадовими особами та діючими комісіями при селищній раді –  всіх громадян в письмовому вигляді повідомлено про прийняті рішення.

Розпорядженням селищного голови від 20 січня 2017 року №13 затверджено Графік особистого прийому громадян посадовими особами Брусилівської селищної ради.

Так, на особистому прийомі: селищним головою Габенцем Володимиром Васильовичем прийнято -  45 громадян; заступником селищного голови Шкуратівським Віктором Вікторовичем –  39 громадян; заступником селищного голови Захарченком Василем Васильовичем  – 22  громадяни; секретарем селищної ради – Волошенко Аллою Анатоліївною - 38 громадян; секретарем виконавчого комітету Войцехівською Іриною Миколаївною – 36 громадян.

Розпорядженням селищного голови від 12 січня 2017 року №11 затверджено Графік особистого прийому громадян виконуючими обов’язки старост на території населених пунктів Брусилівської селищної ради.

Так, за інформацією, що надійшла до селищної ради від в.о. старост за територіальною належністю за 2017 рік було звернень, а саме:

• на території сіл Водотиї, Болячів – 107 звернень;
  • на території села Дивин –104  звернення;
  • на території села Карабачин –  21 звернення;
  • на території сіл Лазарівка, Хом’янка, Старицьке - 68 звернень;
  • на території сіл Містечко, Ковганівка  – 41 звернення;
  • на території сіл Морозівка, Малинівка – 117 звернень;
  • на території села Нові Озеряни – 63 звернення;
  • на території сіл Озера, Мар’янівка, Биків, Западня – 127 звернень;
  • на території села Осівці, – 149 звернень;
  • на території села Привороття – 60 звернень;
  • на території села Покришів,  - 183 звернення;
  • на території сіл Романівка, Пилипонка, – 90 звернень;
  • на території села Скочище, ст. Скочище – 72 звернення;
  • на території сіл Соболівка, Долинівка,  – 83 звернення;
  • на території села Соловіївка – 118  звернень;
  • на території сіл Хомутець, Краківщина, Вільшка – 60  звернень;
  • на території сіл Яструбенька, Яструбна, Дубрівка – 86 звернень;

За результатами розгляду 1409 звернень вирішено позитивно та 98 громадянам дано роз’яснення, 32 відмовлено у задоволені.

Матеріали про організацію роботи із зверненнями громадян оприлюднюються на офіційному веб – сайті Брусилівської селищної ради.

Загальний відділ селищної ради