Шановний Павло Володимирович Дзюблик!

Дата: 05.01.2018 11:53

Дозвольте висловити свою щиру вдячність від всіх сімей які опинилились у складних життєвих обставинах, дітей-інвалідів та дітей, батьки яких є учасниками АТО нашої Брусилівської об'єднаної територіальної громади за новорічні подарунки. Цього року за сприянням народного депутата України Павла Володимировича Дзюблика  та БФ "Відкрите серце" саме ці категорії населення  з нагоди новорічно-різдвяних свят мали нагоду отримати продуктові набори та новорічні подарунки.

Ваша підтримка цих сімей свідчить про те, що Ви чудово розумієте їх і не хочете залишатися осторонь їх проблем.

Високо цінуємо Ваш внесок — він може реально і суттєво підтримати багатьох людей.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,

сім'ї та молоді селищної ради