Наші спортивні досягнення

Дата: 08.02.2018 11:15

20-21 лютого 2018 року у м. Житомирі за сприяння «Федерації кікбоксингу України WAKO” відбувся чемпіонат Житомирської обл. з кікбоксингу WAKO «Литовська доба»  серед дитячо- юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів.

Від нашого району представниками були:

Ніссе Іванна (учениця 1 класу Брусилівської гімназії ім. Г. О. Готовчиця), яка зайняла ІІ призове місце та Слободенюк Василь( учень 2 класу ЗОШ №1), який зайняв ІІІ місце, а також наймолодша учасниця Ніссе Варвара ( вихованка ДНЗ «Віночок» ) – зайняла ІІ місце у розділі поінт-файтинг.

02-04 лютого 2018 року Слободенюк Василь та Ніссе Іванна прийняли участь в чемпіонаті України серед ДЮСШ та спортивних клубів, який відбувся у м. Хмельницький. Наші юні спортсмени вибороли 1золото, 1 срібло та 2 бронзи у їхніх вікових категоріях.

Підготував учнів до змагань  Голова Брусилівської федерації кікбоксингу Ніссе Олексій Миколайович.

Висловлюємо щиру подяку за підтримку голові Брусилівської громади Габенцю В. В. та всім не байдужим людям, які сприяють розвитку в районі даного виду спорту.

Батьки вихованців

СК «Файтер»