НА ІВАНА ,НА КУПАЛА СОНЦЕ РАНО ГРАЛО

Дата: 12.07.2017 10:57

Традиційно в липні на ставку « Тихі верби» в Брусилові було проведено свято Івана Купала . Ініціатором проведення була  Брусилівська селищна рада та Брусилівський селищний будинок  культури. Свято розпочалося о 18.00 і тривало аж до півночі. Ведучі свята Скуратівська Наталія та Столярчук Марія запросили до слова  секретаря селищної ради Волошенко А.А.,яка привітала присутніх зі святом,побажала гарно відпочити  та погуляти.

На сцені звучали купальські пісні у виконанні  учасників народного вокального ансамблю «ЧАРІВНИЦЯ», палало багаття,дівчата водили хороводи.Також було проведено конкурс на кращий купальський вінок. Переможці отримали символічні подарунки,для малечі на свято були встановлені розважальні атракціони. Весь танцювальний вечір супроводжувала жива музика у виконанні Олександра Чернеця.

Т.Лаворчук, методист Брусилівського СБК