Отримали гуманітарний вантаж

Дата: 12.07.2017 11:08

Днями «КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради»  отримала гуманітарну допомогу від обласного благодійного фонду «Хлібний дім». Доправити вантаж до Брусилова посприяла обласна та районна організації партії «Солідарність». Гуманітарна допомога, а це речі, що були в ужитку, постільна білизна, розподіляється серед одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, тих,  що опинились в складних життєвих обставинах, тимчасово переміщених осіб, малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу.

Для отримання гуманітарної допомоги ви можете звернутися до територіального центру за адресою: смт.Брусилів, вул.Митрополита Іларіона,50. Телефон -3-16-41.

В.В.Мазуренко, директор територіального  центру