Діяльність центрів   соціальної реабілітації  дітей з  інвалідністю

Дата: 10.07.2017 15:48

Одним з  пріоритетних   завдань  Мінсоцполітики є    формування    та  реалізація  державної  політики  у  сфері  реабілітації осіб  з  інвалідністю,  зокрема    дітей  з  інвалідністю. З цією  метою Мінсоцполітики  та  місцевими органами  влади утворено   мережу  реабілітаційних  установ для  осіб  з  інвалідністю,  зокрема  Державний  комплекс  соціальної  реабілітації  дітей-інвалідів (м.Миколаїв).

Протягом  останніх  років  зазначена реабілітаційна  установа  займається  вивченням, узагальненням і розповсюдженням  вітчизняного  та світового досвіду  застосування   реабілітаційних  методик  і напрацювань  реабілітологів,  їх апробацією  та  адаптацією  в  умовах  центрів  соціальної  реабілітації  дітей з  інвалідністю,  розробкою інформаційних  і  аналітичних  матеріалів.

З  метою використання  в практичній  роботі  набутого  досвіду  серед  фахівців  цієї  сфери  діяльності   Мінсоцполітики  на  своєму сайті  (рубрика : інвалідність/реабілітація осіб з інвалідністю) розмістило  методичну  літературу  з  питань  соціальної реабілітації  дітей  з  інвалідністю,  контактну інформацію  про  діяльність  реабілітаційних  установ   та нормативно-правову  базу з  питань  надання  реабілітаційних  послуг.

І.Красуленко, спеціаліст відділу  охорони  здоров’я