Акція «Здай кров - врятуй життя»

Дата: 08.12.2017 10:43

У кожній людині є близько 4,5-5,5 літрів крові. І при кожному кровоточивому донорі забирають приблизно десяту частину - 450 мл. В світі найчастіше зустрічається кров першої групи з позитивним резус-фактором.  Менше всього людей з четвертою групою крові та негативним резус-фактором. У більшості країн люди з цією групою складають не більше 1 відсотка від населення країни.

Щорічно 14 червня відзначається Всесвітній день донора крові. В селищі Брусилів 07.12.2017 року  пройшла акція під девізом « ЗДАЙ КРОВ - ВРЯТУЙ ЖИТТЯ». Акція по донорстві крові, створена для того, щоб висловити вдячність добровільним, неоплачуваним донорам крові за їх благодійний жест, який щорічно рятує сотні жителів. До такої акції долучились працівники центру дитячої та юнацької творчості «МРІЯ», а також працівники загальної середньої освіти Брусилівщини. Здаючи свою кров, вони рятують життя тієї чи іншої людини, яка цього потребує.