Абонемент на життя
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради проведено інформаційно-просвітницьку кампанію з даної тематики в 10 загальноосвітніх навчальних закладах селищної ради.
На підвищення уваги до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу серед молоді, службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради проведено акцію «Абонемент на життя». В рамках акції розроблено та розповсюджено буклети «Не дай СНІДу шанс!» та червоні стрічки на знак співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04348504/3bf105d6b9da9d2d37b0b3e50dcf1ed1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04348504/1547d67f442866e664bb6300d78d3108.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04348504/a854730e543163078b5c6e041efb511b.jpg)
Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,
сім’ї та молоді селищної ради