Люди, які підкорили світ!

Дата: 04.12.2017 10:02

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році для акцентуації уваги суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
З метою привернення уваги громадськості до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя, службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради проведено акцію «Люди, які підкорили світ».
В рамках акції демонструється особиста перемога людей, з особливими потребами, їх абсолютно нереальні їхні прагнення, нелюдську наснагу та безмежні мрії, для втілення яких тим, хто має для цього ВСЕ, частіше за все бракує віри, терпіння, часу та просто бажання.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах  дітей,
                сім’ї та молоді селищної ради