Презентація пісні гурту "GONTA" до Дня увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 16.02.2018 10:04

Вітаю, панове! 20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
На знак вшанування Героїв Небесної Сотні, а також всіх полеглих Героїв у війні на сході України, гурт «GONTA» презентує зворушливе відео на пісню «Гей, сивий вітер плаче».

Гурт «GONTA»: «Ця пісня стилістично і жанрово кардинально відрізняється від наших попередніх робіт, але ми свідомо взяли її до свого репертуару, аби самим собі і всім, хто буде її слухати, нагадати, що своєю можливістю мирно жити, працювати, творити завдячуємо тим простим хлопцям і дівчатам, які щиро любили Україну і які віддали своє життя, захищаючи її майбутнє від жорстокого північно-східного агресора. Захищаючи нас із вами».

GONTA – Гей, сивий вітер плаче

З повагою, Кость Фастівець, GONTA