30 листопада 2017 року з робочою поїздкою відвідала нашу Брусилівську ОТГ пані Мануели Зьоллер-Вінклер – експерт з державного управління та місцевого самоврядування, колишній державний секретар (щось на кшталт заступника міністра) та голова департаменту з місцевого самоврядування Міністерства внутрішніх справ землі Шлезвіг-Гольштейн. Це її другий візит до України. У делегації також ввійшли Александра Фелінгер, заступник диреткора програми U-LEAD з Європою, Артем Фреюк, експерт з юридичних питань, Толстов Ілля, радник програми та перекладач з німецької.

Гості з Німеччини зустрілися з селищним головою Габенцем Володимиром Васильовичем , головою районної ради Рафальською Ніною Анатоліївною та першим заступником голови райдержадміністрації Ненюком Олександром Олесандровичем, депутатами, а також з в.о. старост. На зустрічі  обговорили основних завдання, проблеми та пріоритети діяльності ОТГ, а також питання бюджету, співпраці з виконавчими органами влади на районному та обласному рівнях, участь громадськості в управлінні ОТГ, співпраця з Асоціаціями органів місцевого самоврядування та інше.

Петричко М.Й.,  начальник загального відділу

Брусилівської селищної ради