Організація якісного гарячого харчування для школярів

Дата: 15.08.2017 09:17

Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради повідомляє, що за рішенням 5 сесії 7 скликання від 15.03.2017 року №53 безкоштовним гарячим харчуванням в загальноосвітніх навчальних закладах забезпечуються діти сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти переселенців із зони АТО, діти батьків-учасників бойових дій АТО та учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та встановлена вартість харчування в сумі 10,00 грн. на одного учня в день.

Тому батькам,  діти яких не відносяться до пільгових категорій, але які бажають, щоб вони харчувалися в шкільній їдальні, необхідно сплатити встановлену вартість харчування в сумі 10 гривень. Батьківську плату вносити до 30 числа попереднього місяця на рахунок відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради ЄРДПОУ 41097447 МФО 811039 р/р № 31554358199925, а також вказувати  прізвище та ім’я дитини за яку надходить оплата.

М.І. Чмуневич, начальник відділу освіти

та спорту Брусилівської селищної ради