З 14 серпня 2017 року в усіх областях України, в тому числі й Житомирській області, запрацюють антирейдерські аграрні штаби, які протидіятимуть спробам рейдерських захоплень земель та врожаю.

Сьогодні агрорейдерство є найгарячішою темою. Шахраї та бандити, користуючись правовою неграмотністю українців та злочинними діями реєстраторів, відбирають у людей землю і врожай. Щоб протистояти цьому явищу, Мін’юст ініціював створення антирейдерських штабів.

Представники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Брусилівського, Коростишівського, Радомишльського та Черняхівського бюро правової допомоги проводитимуть виїзди (відповідно до графіку) у населені пункти та надаватимуть юридичну допомогу людям на місцях. Особливу увагу зосереджуватимуть на питаннях, що стосуються попередженню рейдерських захоплень земель та інших земельних питань.

Довідково:

Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-15-89

Брусилівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт Брусилів, вул. Лермонтова, 3, тел.:(04162) 3-00-95

Графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги

Дата виїзду

Населений пункт

ПІБ представника МЦ

31.08.2017

с. Карабачин Брусилівського району (приміщення сільської ради)

Брусилівського БПД

с. Лазарівка Брусилівського району (приміщення сільської ради)

Брусилівського БПД