Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд: вул Н.Сосніної, 23-г, с. Нові Озеряни, Брусилівського району, Житомирської області.

Виробничі площі, обладнання та інше майно комунальної власності Брусилівської селищної ради,  яке не використовується і пропонується до передачі в оренду (чи продажу) станом на 01.10.2017р.

Виробничі площі, обладнання та інше майно комунальної власності Брусилівської селищної ради, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду (чи продажу) станом на 01.10.2017р.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ  ТА  ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ  ПРОПОЗИЦІЇ ОРЕНДИ  (ЧИ ПРОДАЖУ) МАЙНА КОМУНАЛЬНОЇ  ВЛАСНОСТІ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Запрошуємо на свято у Биків

Запрошуємо всіх бажаючих на святкування Дня села Биків, яке відбудеться 15 жовтня 2017 року  о 14.00 в приміщенні Биківського сільського клубу. Будемо раді вас бачити.

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах оренди  індивідуально визначеного      (нерухомого) майна - частину приміщення , яке знаходиться на балансі  Комунального підприємства  «Брусилівська районна аптека №13» Брусилівської селищної ради  площею 6,1 кв.м., що розміщене за адресою: Житомирська обл., смт.Брусилів, вул.. Митроплота Іларіона,13, для розміщення інформаційно-консультаційного центру щодо надання інформації про споживання електроенергії.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по вул. Горького в с. Соловіївка, Брусилівського району Житомирської області

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по вул. Грушевського в смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області