Дата: 27.11.2019 10:19

Брусилівська  селищна рада повідомляє, що тридцять восьмою сесією 7 скликання від 21.11.2019р. прийнято рішення  про припинення діяльності Комунального підприємства «Брусилівська районна аптека №13» Брусилівської селищної ради (код ЄДРПОУ 13567582), що належить до комунальної власності Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області, шляхом ліквідації комунального підприємства (для задоволення потреб кредиторів).

Найменування підприємства, що ліквідується та його юридична адреса:

Комунальне підприємство «Брусилівська районна аптека №13» Брусилівської селищної ради (код ЄДРПОУ 13567582),  юридична адреса: 12601, Житомирська область, Брусилівський район, смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона,13.

Місцезнаходження ліквідаційної комісії:

12601, Житомирська область, Брусилівський район, смт. Брусилів, вул.Небесної Сотні, 2.

Претензії кредиторів до комунального підприємства приймаються ліквідаційною комісією протягом шестидесяти календарних днів з дати публікації  даного повідомлення про припинення діяльності юридичної особи шляхом ліквідації Комунального підприємства «Брусилівська районна аптека №13» Брусилівської селищної ради.

Ліквідаційна комісія