«Пийте, діти, молоко – будете здорові!»

Дата: 02.06.2017 14:33

1 червня у Брусилівській ЦРБ ім Г. М. Ткаченка бібліографом Мельниченко Т.І. був проведений бібліо-квест «Пийте, діти, молоко - будете здорові». Можливо те, що ви будете дуже здивовані, дізнавшись про існування такого свята, як Всесвітній день молока. Недарма це свято збігається із всесвітнім Днем захисту дітей. Адже саме вони є головними споживачами молока, яке надає помітний вплив на фізичний і розумовий розвиток. Цей продукт настільки багатий різними мінералами і мікроелементами, що замінити його не зможуть навіть найсучасніші й дорогі вітамінні комплекси.

Відзначення цього дня набирає обертів, і на сьогоднішній час жителі понад 40 країн вшановують даний вид продукту. Постанова про те, якого числа відзначати Всесвітній день молока, ООН прийняла ще в 2001 році. І ось тепер щороку, 1 червня, існує можливість зайвий раз згадати про користь молока і продуктів, що містять його. Дітей пригостили найулюбленішим  молочним десертом – морозивом.