Тимчасова допомога на дітей, які залишились без батьківського піклування – «Дитина не одна»

Через повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України, яке триває понад два роки,  гостро стоїть  питання захисту та підтримки дітей, які залишились без батьківського піклування.

«РАЗОМ РЯТУЄМО ЖИТТЯ»: ПРОФІЛАКТИКА КОРУ В БРУСИЛОВІ

Фахівці   Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб відвідали Брусилів.  Візит  відбувся в межах проекту «Разом рятуємо життя» і мав на меті покращити обізнаність мешканців громади про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

ВСЕ ПРО ПАНДЕМІЧНИЙ ГРИП

Грип (Grippus, Influenza) - гостре інфекційне захворювання з аерозольним (повітряно-краплинним) шляхом передачі збудника, яке характеризується коротким інкубаційним періодом  (від 10-12 годин до 7 діб), масовим поширенням, лихоманкою, симптомами інтоксикації та враженням респіраторних шляхів з великою частотою виникнення ускладнень.

Кроки для зменшення тривоги

Сьогодні в рубриці «Поради від психолога» ми поговоримо про тривогу - що це таке? Що погіршує стан? Як ми можемо працювати з тривогою.  Тривога може бути неприємною, але не є небезпечною; це нормальна реакція на стресові ситуації. Проте у деяких випадках тривога може стати надмірною та перешкоджати у повсякденному функціонуванні.

Відкрито меморіальну дошку Олександру Гамернику, названо вулицю його імені та закладено парк «Сузір’я»

Сьогодні, 2 квітня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя, Олександра Гамерника. Церемонія пройшла біля Брусилівського ліцею ім. Г. О. Готовчиця.

МІСЦЕВА ПІДТРИМКА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Брусилівською селищною радою була прийнята Програма підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей на території Брусилівської селищної територіальної громади на 2024-2026, відповідно до якої визначено порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України – мешканців Брусилівської селищної територіальної громади, в межах норм, передбачених чинним законодавством.

ТВОРЧИЙ КОНКУРС З ТЕМАТИКИ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З БІЖЕНСТВОМ, ПЕРЕСЕЛЕННЯМ, МІГРАЦІЄЮ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Поліський національний університет спільно з Центром досліджень біженців, мігрантів та переміщених осіб Політехнічного інституту та державного університету Вірджинії (Virginia Tech), США, проводять творчий конкурс оповідань, есе, поезій, пісень, нехудожньої прози, науково-публіцистичних творів, малюнків, творів візуального мистецтва на тематику, пов’язану з біженством, переселенням, міграцією під час війни «Я хочу жити вдома».

Продовження стратегічної сесії щодо напрацювання пропозицій для розвитку нашої громади

29 березня відбулася ще одна стратегічна сесія щодо напрацювання ідей розвитку громади у сфері охорони здоров'я. Це один із важливих напрямків, бо від розвитку медичної сфери залежить здоров'я жителів громади, які у свою чергу, є головною частиною розвитку економіки громади.  Участь взяло близько 40 осіб: представники зі сфери охорони здоров'я, громадських організацій, наглядових рад, депутати та жителі громади. Кожен з учасників висловлював свої думки щодо розвитку громади у різних напрямках: розвиток якісних медичних послуг у первинній ланці, у Брусилівській лікарні, щодо розвитку реабілітаційної сфери та профілактики захворювань через фізичну культуру і здоровий спосіб життя.   Багато ідей є важливими, цікавими, актуальними і будуть обов'язково враховані під час актуалізації стратегії розвитку Брусилівської ОТГ.

Стратегічна сесія щодо розвитку громади у сфері культури

29 березня відбулася стратегічна сесія пошуку ідей щодо розвитку громади у сфері культури. Захід відбувся за підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь в умовах війни та післявоєнний період» в межах актуалізації стратегії розвитку Брусилівської ОТГ.  На зустріч був запрошений начальник Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації Анатолій Душко. Всього участь взяло близько 40 мешканців громади, серед яких представники та представниці сфери культури, громадського сектору, закладів та організацій громади.  Робота над пропозиціями відбулася в групах (формат «Світового кафе»). Учасники у неформальній обстановці напрацьовували ідеї щодо покращення і розвитку у певному напрямку сфери культури.  Всі напрацювання щодо можливості розвитку громади будуть враховані. Частина з них увійде  в документ «Стратегія розвитку Брусилівської громади».

Вшанування памʼяті Івана Огієнка

29 березня відбулося вшанування пам'яті українського науковця, громадського та релігійного діяча Івана Івановича Огієнка (митрополита Іларіона). Ця постать є знаковою не лише для нашої громади, а й для усієї держави.