ЯК  ДОПОМОГТИ  ПРИ  ОТРУЄННІ  ЧАДНИМ  ГАЗОМ

Чадний газ — безколірний газ без запаху. Він  складається в основному з окису вуглецю, який утворюється в результаті неповного згорання різних видів палива: вугілля, дров, нафти, природного газу.

Електронні сервіси ДПС – просто та зручно

Електронні сервіси ДПС надають можливість платникам спілкуватися з податковими органами, отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації, а також подати звітність дистанційно. Користування онлайн сервісами податкової – це зручно, економно у часі, безкоштовно, цілодобово.

Є-Робота продовжено хвилі подачі заяв на грантові програми

Скористайтесь можливістю, ще до завершення 2023 року, започаткувати власну справу або розширити існуючий бізнес. Урядова програма є-Робота продовжила терміни подачі заяв на грант на власну справу та грант для ветеранів та членів їхніх сімей.

Кампанія "Час на себе"

Коли ми інтенсивно й довго працюємо, забуваючи про відпочинок — організм реагує на це втомою.

Чекаємо на ваше повернення

Що буде потрібно нашим захисникам, коли вони з перемогою повернуться додому? Увага, турбота, розуміння. За ініціативи громадської організації «Рідний дім – Брусилівщина» в Брусилівській селищній територіальній  громаді стартує проект « Чекаємо на твоє повернення».     21 листопада 2023 року відбулася зустріч-обговорення перших кроків втілення в життя цього проекту. Присутні обговорювали питання, яким чином можна допомогти захисникам України адаптуватися до мирного життя. Прозвучало багато пропозицій, щодо підтримки членів сімей військовослужбовців під час війни та після її закінчення.       Будемо чекати, будемо працювати, будемо жити далі.

Зерно та борошно на майданчику УУБ

На онлайн аукціонах Прозорро. Продажі відтепер можна придбати зернові  культури: борошно, зерно пшениці, кукурудзи, ячменю тощо.  На торги зайшов новий організатор – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових – АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». На перші аукціони товариство виставило понад 70 лотів. Це дає можливість кожному покупцеві обрати лот, який задовольнить усі його потреби і при цьому не витрачати зайві кошти на логістику. «Традиційно, команда менеджерів Української універсальної біржі проконсультує та супроводить у торгах усіх учасників аукціонів. Звертаємо увагу, що терміни подачі пропозицій досить обмежені, тож не зволікайте і обирайте необхідні лоти уже сьогодні. Більше деталей – на сайті чи за номером гарячої лінії  +38 (044) 221-32-33», – інформує директор ТОВ «Українська універсальна біржа»  Сергій Гладкий.