Акція "16 днів проти насильства"

У рамках акції "16 днів проти насильства" учні Приворотської гімназії спілкувались із керівником мобільної бригади соціально-психологічної підтримки осіб, які постраждали від насильства - Васяніною Аллою Йосипівною. Важливі питання були обговорені із школярами: насильство та його види. Приділено багато уваги тому, як саме запобігти лиху... Діти досить серйозно поставились до теми і у атмосфері довіри зробили висновки щодо отриманих знань.

Епідемічна  ситуація  по захворюваності  на ГРВІ та коронаровірусної   хвороби  по  Брусилівській   ОТГ  станом на 04. 12. 2023 р.

На 48 тижні  епідсезону  в громаді зареєстровано  107  випадків  ГРВІ, (показник 727,8 на  100000 населення) в т.ч.  3  захворювання   на  COVID -19, що  знаходиться  на  рівні  попереднього  тижня,  але  перевищує  епідемічний  поріг на 20%  рівень захворювання  порівняно  з  попереднім  тижнем  збільшився  на 7,5%.   Показники  захворюваності  відповідають  середньому  рівню  епідемічної  активності.

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Дошкільнята закладів дошкільної освіти Брусилівської громади теж намагаються підтримувати ці звичаї.    Діти  мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів.    Було всього багато: веселі ігри та жарти,  народні пісні й танці, веселі ігри, щирий дитячий сміх, і смачні вареники. А головним є те, що діти були задоволені. Свято вдалося і залишило по собі незабутні враження і теплі спогади.

Об’єднання зусиль

30.11.2023 року відбувся круглий стіл на тему «Реалізація соціальних потреб ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей». Мета круглого столу: налагодження та підтримка зв’язків, об’єднання зусиль з колом організацій у напрямі комплексного забезпечення соціальних послуг ветеранам та членам їх сімей.